Shtoni theks spikatës të zi me paketën opsionale të dizajnit "Black Style".

Paketa "Black Style"

Me Touareg R-Line¹ mund të shkoni edhe më përpara në aspektin optik: me paketën opsionale të dizajnit "Black Style". Thekse të tillë si një grilë radiatori e zezë me shkëlqim, kapakë pasqyrash të jashtme me ngjyrë të zezë me shkëlqim, dhe shirita të zinj me shkëlqim përreth dritareve sigurojnë që të lini përshtypje të qëndrueshme gjatë drejtimit të automjetit tuaj.

Gjithashtu si pajisje opsionale vijnë edhe për linjat e pajisjeve "Atmosphere" dhe "Elegance".

Vetëm në kombinim me tavanin me ngjyrë të zezë Soul dhe IQ.Light - mund të porositen fenerët me drita me matricë LED.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video

Tani pranë partnerin tuaj të Volkswagen Touareg i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team