Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

ID.4
100% SUV 100% elektrike

Volkswagen Golf 8

Tashmë në sallonin Volkswagen Tirana

#NowYouCan ID.3 plotësisht elektrik.

Filloni me ID.3 një epokë të re lëvizjeje elektromobiliteti.

Polo Edition

Start Video

T-Cross i ri.

Tani pranë sallonit Volkswagen Tirana.

Shumë inteligjent: IQ Drive

Rrugës për ngarjen autonome

Drejtimi i së ardhmes. Si mund të jetë vallë? Volkswagen jep përgjigjen. Ne po zhvillojmë sot të ardhmen e automjetit për ju dhe punojmë intensivisht për zgjidhje inovative. IQ.DRIVE simbolizon të gjitha sistemet e asistencës së drejtuesit që mund të përdorin teknologjinë inteligjente për të siguruar mbërritjen tuaj të sigurt dhe të rehatshme në destinacion.

 

Start Video
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team