Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Volkswagen Technologie einfach erklärt

Volkswagen Technologie einfach erklärt

Pikat kryesore të teknologjisë Volkswagen

Çfarë do të thotë ISOFIX? Dhe për çfarë shërbejnë llojet e ndryshme të ganxhave tërheqëse? Nëse këshilla e mirë kushton shtrenjtë, atëherë mund t`ju vijë në ndihmë fjalori teknik i Volkswagen. Këtu do të gjeni terma teknikë nga fusha e automobilave - të shpjeguara në mënyrë të përmbledhur dhe konçize. Përveç kësaj mund të zbuloni edhe shumë informacione shtesë.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team