Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Golf Club Albania

Ribashkimi i klubit fanatik të Volkswagen Golf

Ribashkimi i klubit fanatik të Volkswagen Golf

Golf Club Albania

Ribashkimi i klubit fanatik të Volkswagen Golf

Komuniteti më i madh i fanatikëve të Volkswagen Golf, ribashkohen çdo vit për të festuar dhe dhuruar spektakël!

Golf Club Event 2023

Eventet e Golf Club janë kthyer tashmë në një traditë të përvitshme mes Volkswagen Albania dhe komunitetit më pasionant të modelit Golf në Shqipëri.

Më shumë rreth eventit

Historia përballë risisë

Volkswagen Golf ka qenë një makinë ikonë për breza me rradhë e për këtë arsye ne zgjodhëm që në këtë event të pasqyronim historinë, përfaqësuar nga Golf 1, përballë Golf 8 R-Line si simbol i risisë së markës.

Shiko videon e plotë

Pasion, energji, përkushtim

Golf Club Albania nisi si nje iniciativë e adhuruesve të Golf, të cilët me mbeshtetjen e Porsche Albania kanë krijuar një komunitet me rreth 800 anëtarë nga fusha të ndryshme të jetës, të cilët i bën bashkë energjia dhe pasioni ndaj Volkswagen Golf. Jemi të lumtur që edhe këtë herë festuam mes miqsh që ndajnë të njëjtin entuziasëm dhe i jemi mirënjohës këtij komuniteti që rritet çdo vit.

Bashkohu me grupin zyrtar të Golf Club në Facebook
Start Video
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team