Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Pamje e përgjithshme e modelit

 

Zbuloni këtu të gjitha modelet nën 132 g CO2 / km.

Filter anzeigen
Filtroni modelin
Filtroni modelin
10 Trego rezultate
Modeli i gjetur
Rivendosni të gjithë filtrat

Polo

Duke filluar nga 17.040 Euro

Golf

Hybrid
Allrad
Unlimited Paket

Duke filluar nga 21.870 Euro

T-Cross

Duke filluar nga 18.920 Euro

T-Roc

Neu
Allrad
Unlimited Paket

Duke filluar nga 21.520 Euro

Taigo

Neu

Duke filluar nga 19.500 Euro

Tiguan

Neu
Plug-in-Hybrid
Allrad
Unlimited Paket
Hybrid

Duke filluar nga 26.720 Euro

Touareg

Unlimited Paket
Allrad
Hybrid

Duke filluar nga 56.470 Euro

ID.3

Neu
Elektro

Duke filluar nga 32.650 Euro

ID.4

Neu
Elektro
Elektro

Duke filluar nga 38.930 Euro

ID.5

Neu
Elektro
Elektro

Duke filluar nga 49.070 Euro

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team