Jepini ambientit të brendshëm ngjyrën e preferuar.

Ndriçimi i ambientit

Me ndriçimin e fshehur, drita e bardhë e ambientit të Touareg ofron një atmosferë të këndshme. Në mënyrë opsionale, ajo ofrohet edhe më shumëllojshmëri ngjyrash. Kështu, mund të zgjidhni mes 30 ngjyrave të ndryshme, sipas humorit tuaj dhe preferencave të pasagjerëve. Ç'mendoni për jeshilen e errët, blunë elegante apo të kuqen e fortë? Kroskoti, konsola qendrore dhe dyert ofrohen me ngjyrë uniforme, me ndriçim të lehtë në skaje. Ky ndriçim i fshehur merr gjithashtu edhe ngjyrën e përzgjedhur. Edhe më impresionuese: Ngjyra juaj do të përfshihet edhe në ekranet dixhitale, nëse zgjidhni kroskotin Innovision Cockpit.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video

Tani pranë partnerin tuaj të Volkswagen Touareg i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team