Çfarë lloj dekori dëshironi?

Interieri

Dizajni i hapësirës së brendshme të Touareg-ut tuaj jo vetëm që ndikon në atmosferën e ambientin në automjet, por është edhe pasqyrim i shijes suaj personale. Shiritat standard të dekorit "Cortina Silber" zbukurojnë në mënyrë elegante qendrën e konsolës, kroskotin dhe panelet e dyerve. Me dekoret opsionale mund të zgjidhni mes dy skemave të ngjyrave: Shiritat e drurit "Ulli" në linjën e pajisjeve "Atmosphere" krijojnë një atmosferë elegante falë drurit të vërtetë dhe strukturës unike. Elementet e bëra nga alumini i lëmuar në linjën e pajisjeve "Elegance" i japin brendësisë një pamje moderne e futuristike dhe, në sajë të strukturës së tyre speciale, kanë një ndjesi të veçantë. Pavarësisht se çfarë zgjidhni, tek të dyja linjat mund të merrni në mënyrë opsionale shiritat dekorativë të bëra me dru elegant. Dhe sipas dëshirës, konsola qendrore mat mund të pajiset me shkëlqim. Nëse zgjidhni kroskotin Innovision Cockpit, konsola qendrore e Touareg-ut vjen gjithmonë në ngjyrë të zezë me shkëlqim.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video

Tani pranë partnerin tuaj të Volkswagen Touareg i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team