Zbuloni gjatë udhëtimit botë tingujsh.

DYNAUDIO

Specialistët e tingujve DYNAUDIO ofrojnë sistem zëri për studiot më të mira në botë. Me sistemin e zërit "DYNAUDIO Confidence", Touareg shndërrohet në një sallë koncertesh të lëvizshme. 14 altoparlantë u instaluan dhe u matën në mënyrë të tillë që të ofrojnë përvojën optimale të zërit në çdo vend. Sistemi 7.1 Dolby-Surround-Sound me 4 altoparlantë të lartë, 2 altoparlantë mesatarë, 4 altoparlantë të ulët, 2 altoparlantë efekti në pjesën e pasme, altoparlant qendror dhe 1 nënvufer në bagazh mbështeten nga një amplifikator me fuqie 730 vat. Nuk do të habiteshit nëse askush nuk do të donte të dilte nga makina pasi të keni mbërritur në destinacionin tuaj.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video

Tani pranë partnerin tuaj të Volkswagen Touareg i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team