Shijoni sistemin e info-argëtimit në një dimension të ri.

Discover Premium

I madh, më i madh dhe më i madhi: Sistemi opsional i navigimit "Discover Premium" falë ekranit 38 cm (15 inç), mundëson paraqitje më të mirë të hartave të navigimit dhe opsione të shumta afishimi. Shihni përmbajtjen dhe karakteristikat siç i preferoni, duke përfshirë aplikacionet e smartfonit tuaj. Falë Car-Net App-Connect, mund të përdorni teknologjitë MirrorLink®, Apple CarPlay™ dhe Android Auto™ që transferojnë aplikacionet tuaja të përzgjedhura nga pajisja juaj celulare tek ekrani "Discover Premium". Me ekranin e tij të lakuar, ai është edhe një pajisje estetike që mund ta kontrolloni me prekje, zë ose gjeste.

Me anë të ndërfaqes telefonike "Business" vjen edhe funksioni i karikimit induktiv. Kështu mund të karikoni smartfonin tuaj pa kabull, mjafton ta vendosni në kompartamentin përkatës.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video

Tani pranë partnerin tuaj të Volkswagen Touareg i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team