Shihni çfarë ka në errësirë.

Asistenca opsionale e të parit natën

Asistenca opsionale e të parit natën të sjell ndërmend teknologjinë e lartë të filmave hollivudianë. Jo vetëm që jua bën jetën më emocionuese, por edhe më të relaksuar. Një kamera me rreze infra të kuqe sheh afro 130 metër përpara dhe përgjigjet ndaj nxehtësisë së lëshuar nga trupi.1 Imazhet termike mund t'i shihni në kroskot ose në pajisjen opsionale Digital Cockpit. Nëse situata është kritike, sistemi ju paralajmëron.1 Kjo do t'ju ofrojnë një informacion shtesë për t'ju ndihmuar për njohjen në mënyrë më të besueshme të një qenieje njerëzore, ose, për shembull, një dreri në rrugë, madje edhe në rastet kur shikueshmëria pengohet nga mjegulla apo shiu. Kjo mund t'ju ndihmojë të reagoni në kohë ndaj rreziqeve.

Brenda kufijve të sistemit.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video

Tani pranë partnerin tuaj të Volkswagen Touareg i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team