Ekzistojnë gjithashtu Aplikacione për Touareg-un tuaj.

App-Connect & Media Control

Ka një aplikacion për gjithçka. Dhe shumë për Touareg. App-Connect me Android Auto, Apple CarPlay ™ dhe MirrorLink® mund të lidhin smartfonin tuaj me sistemin e info-argëtimit të automjetit. Në këtë mënyrë, disa aplikacione të Touareg mund të përdoren nëpërmjet celularit tuaj me ekran me prekje. Aplikacionet po përdorin gjithnjë e më shumë informacione të automjeteve për funksione mahnitëse: "My Guide" mund t'ju tregojë destinacione interesante që keni pranë, duke pasur parasysh motin dhe orën. Me "My Rules" mund t'i dërgoni p.sh. automatikisht një SMS shtëpisë sapo të mbërrini në destinacionin tuaj.

Volkswagen Media Control për Android dhe iOS mund t'i fusë në lojë pasagjerët tuaj. Sepse me një smartfon ose tablet, ata mund të komandojnë sistemin e info-argëtimit nga distanca. Për shembull, mund të zgjidhni lehtësisht programet muzikore apo të transferoni destinacionet e navigimit nga libri i adresave, madje edhe nga sediljet e pasme.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video

Tani pranë partnerin tuaj të Volkswagen Touareg i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team