Gjithmonë në humor të mirë.

Always on

Nuk do t'ju duhet më smartfoni për të siguruar lidhje interneti në automjet. Pasi në Touareg, një kartë eSIM e integruar thjeshton përdorimin e shërbimeve online dhe të radiove në internet.

Me "connected Radio" mund të dëgjoni stacionin tuaj të preferuar të radios, për shembull, edhe nëse jeni larguar nga zona e transmetimit. Funksion "Hybridradio" mund të kalojë automatikisht dhe pa probleme nga sinjali tokësor i radios në transmetimin përmes internetit.

Falë "Always on", informacionet më të fundit për trafikun mund të merret përmes internetit. Në bazë të këtyre parashikimeve, në varësi të fluksit të trafikut, do të merrni sugjerime për itinerarin me qëllim arritjen më shpejt në destinacionin tuaj.

Një tjetër avantazh: Softueri është gjithnjë i përditësuar, sepse përditësimet e hartave dhe pajisjeve merren përmes internetit. Prandaj, nuk keni pse të shkoni në servis apo ta bëni manualisht përditësimin .

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video

Tani pranë partnerin tuaj të Volkswagen Touareg i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team