Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Taigo

Karakter.Çdo ditë.

Taigo. Për të gjithë ata që krijojnë tendencat. Të cilët nuk mund të ndryshohen, por preferojnë të bëjnë ndryshimin. Jo vetëm tregoni stilin, por edhe karakterin. Për ata që e gjejnë të jashtëzakonshmen edhe në jetën e përditshme.

Taigo ka shumë pika kryesore. Hidhini një sy tri prej tyre:

Linja R
R-Line mbart karakterin sportiv të Taigo-s tuaj.

Kabinë dixhitale

Informacioni përkatës në një ekran të konfigurueshëm individualisht.

App Connect Wireless 1.2
Nëse dëshironi, mund ta përdorni telefonin inteligjent në mënyrë të relaksuar në lëvizje pa pasur nevojë për kabllo.

Komfort. Stil. Shumëllojshmëri

Zgjidhni Taigo-n tuaj

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team