Keni nevojë për bas?

Sistemi i tingullit "beats".

Muzika pa bas nuk është e bukur? Për T-Roc Design dhe T-Roc Sport, një përvojë shumë e veçantë dëgjimi është në dispozicion sipas kërkesës: Sistemi i tingullit "beats" i zhvilluar me specialistë të audios të BeatsAudio. Me dy altoparlantë me ton të lartë, dy me bandë të gjerë dhe dy altoparlantë bazë, tingulli juaj i preferuar vjen ashtu siç është projektuar në studio: i rakorduar me kujdes dhe i qartë si kristali. Subvuferi shtesë me baset e tij të thellë ofron një dridhje në gropën e stomakut. Të gjitha njësitë furnizohen nga një amplifikator 8-kanalësh me energji 300 vat, i cili është i fuqishëm sa t'ju magjepsë e frymëzojë juve dhe pasagjerët tuaj.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Konfident. Nga fillimi. T-Roc i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team