Në kabinë keni gjithçka nën kontroll.

Kabina e shoferit.

Sapo të futeni për herë të parë në kabinë, do të mund të gjeni mjetet tuaja, pasi instrumentet e komandat janë të projektuar për të ndihmuar drejtuesin. Dhe nëse dëshironi, mund të përdorni një Active Info Display dixhital, në vend të instrumenteve të zakonshme rrethore. Mund t'ju duket më tepër si ekran me rezolucion të lartë sesa si matës shpejtësie i zakonshëm. Ofron, për shembull, të dhëna të detajuara të udhëtimit në profile të ndryshme informacioni ose paraqitje grafike të sistemeve të ndihmës së drejtuesit. I lidhur me një sistem navigimi, ju lejon të shfaqet një hartë para syve tuaj - një komfort që do ta vlerësoni.

Kabina standard e shoferit e T-Roc Sport dhe T-Roc Design përmban një timon multifunksional prej lëkure. Kjo ju lejon të përdorni funksione të shumta, si kontrolli i sistemit të info-argëtimit, pa qenë nevoja të hiqni duart nga timoni. Një avantazh që mund ta shijoni si opsion edhe në variantin bazë të T-Roc. Nëse keni zgjedhur një T-Roc me motor 4MOTION, mund të përdorni 4MOTION Active Control. Kjo ju lejon të zgjidhni profilin e dëshiruar të ecjes - nga regjimi "Borë" tek ai "Sport".

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Konfident. Nga fillimi. T-Roc i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team