Tregoni se kush jeni.

Karakter.

Një element i mrekullueshëm i dizajnit është shtylla C spikatëse e kabinës: Një shirit kromi me shkëlqim thekson tiparin coupé, e shtrihet përgjatë tavanit të automjetit. Në të njëjtën kohë, pjesa ballore spikatëse dhe pjesa anësore e qartë, i japin T-Roc-ut një pamje të fuqishme dhe plot vetëbesim!

Forma sportive coupé tërheq optikisht Crossover-in kompakt ashtu si ndëraksi i gjatë me dalje të pasme të shkurtër. Grila e madhe e radiatorit përpara, shiritat anësorë me ngjyrë të zezë tek harqet e gomave si dhe difuzori i fuqishëm në pjesën e pasme tregojnë se sa dinamizëm dhe kënaqësi ka në ngarjen e tij.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Konfident. Nga fillimi. T-Roc i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team