Uluni sipër gjërave.

Hapësira.

T-Roc është kompakt në përmasat e jashtme, por pozicioni i ngritur i sediljeve dhe hapësira e këndshme e këmbëve ju japin ndjesinë e të qenit në një makinë shumë më të madhe. Vëllimi i pjesës së bagazhit shkon deri në 445 litra. Nëse nuk mjafton, mund ta palosni mbështetësen e sediljeve të ndara në mënyrë asimetrike ose të kaloni sendet më të gjata poshtë sediljeve. Praktike: Zona e sheshtë e ngarkimit dhe dyshemeja e bagazhit e përshtatshme sipas lartësisë. Kjo ju mundëson mbajtjen e objekteve të rënda në mënyrë të rehatshme.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Konfident. Nga fillimi. T-Roc i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team