Kështu dëshironi të shiheni.

Dritat.

Ashtu siç mund ta shihni, ashtu dukeni. Kjo është e vërtetë sidomos për dizajnin e veçantë të ndriçimit të T-Roc. Është i pajisur në seri me drita dite LED që shihen dukshëm në parakolp. Në kombinim me fenerët halogjenë standardë, paraqitet në dizajnin kompakt të linjave. Nëse zgjidhni fenerët opsionalë LED (në seri tek T-Roc Sport), ato tërheqin vëmendjen me optikën unazore. Meqenëse funksioni i pulsimit është i integruar tek dritat e ditës, një vëmendje e veçantë tërhiqet kur merrni kthesë apo ndryshoni drejtim. Kjo bën që dritat pulsuese të ditës të jenë një nga elementët karakteristikë të dizajnit të T-Roc.

Pjesa e pasme e T-Roc ka një karakteristikë të shkëlqyer në sajë të dritave të pasme me teknologjinë LED. Tek T-Roc Sport, dritat e pasme mbahen në të kuqe të errët.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Konfident. Nga fillimi. T-Roc i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team