Tregoni që jeni ndryshe nga turma!

Boja me dy nuanca

Krahas ngjyrës së karrocerisë së T-Roc-ut tuaj, keni mundësi të kombinoni një tjetër ngjyrë që përfshin kabinën, pasqyrat anësore dhe trarët A. Përveç bojës, për T-Roc Sport mund të zgjidhni mes ngjyrës së zezë dhe të kuqes flakë, për të nxjerrë në pah karakterin sportiv të T-Roc-ut tuaj. Për T-Roc Design, zgjidhni mes ngjyrës së zezë, Pure White, Black Oak Brown Metallic ose të kuqes flakë. Në varësi të kombinimit të ngjyrave, mund të përdorni ngjyrën tuaj të parapëlqyer për të krijuar një kontrast ngacmues ose një theks sharmant që mbetet në kujtesën e të tjerëve dhe ndikon në karakterin e T-Roc-ut tuaj.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Konfident. Nga fillimi. T-Roc i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team