Përjetoni lidhjen më sportive mes makinës dhe rrugës.

Amortizimi.

Amortizimi sportiv opsional ju jep edhe më shumë kënaqësi ngarjeje me menaxhim të shkëlqyer. Sepse ofron një akordim veçanërisht të fortë të sustave, amortizatorëve dhe stabilizatorëve të tronditjeve. Kjo ju lejon të shfrytëzoni avantazhin e plotë të performancës dhe të ruani kontrollin.

Sistemi progresiv opsional i drejtimit¹ ju mundëson një kontroll më të mirë në ecje sportive dhe ofron rehati maksimale në përdorimin e përditshëm. Kështu, raporti progresiv zvogëlon përpjekjet gjatë parkimit dhe në të njëjtën kohë rrit dinamikën e ecjes nëpërmjet një sjelljeje drejtimi direkte në rrugët me kthesa.

Do të prezantohet në një datë të mëvonshme.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Konfident. Nga fillimi. T-Roc i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team