Shikoni pikërisht informacionin që dëshironi.

Active Info Display.

Me funksionin e ri opsional Active Info Display, gëzoni avantazhet e një grupi instrumentesh me rezolucion të lartë, ekran TFT, me ngjyra, me përmasa 26 cm (10,25 inç). Përveç dendësisë së lartë të pikselave, ngjyrat e ndriçimi më intensiv si dhe kontrasti më i lartë ofrojnë mundësinë për të zgjedhur pamje të ndryshme. Sigurohuni që në kroskot të shfaqni të dhëna shtesë nga përmbajtja klasike, të tilla si matësi i xhirove, matësi i shpejtësisë apo kilometrazhi. Atë çfarë doni të shihni e gjeni tek timoni multifunksional dhe sistemi i info-argëtimit:

Për shembull, mund të merrni informacione të detajuara për udhëtimin, të shfaqni hartën e navigimit në të gjithë ekranin ose të shfaqni vizualisht sistemet e asistencës së drejtuesit. Në vend të pamjes së provuar dhe të testuar me tuba, mund të shfaqni informacione për titullin e këngës që luhet aktualisht në MP3-player, apo kontaktin që po ju telefonon aktualisht. Ose mund të zgjidhni një kombinim, si për shembull, hartën e navigimit dhe afishimin e medias. 

Mund të konfigurohen deri në tri pamje në sistemin e info-argëtimit, të cilat mund të ruhen dhe të përzgjidhen nëpërmjet shtypjes së një butoni në timonin multifunksional. Profili klasik është gjithashtu në dispozicionin tuaj. Këtu, si zakonisht, pamja multifunksionale shfaqet midis matësit të shpejtësisë dhe atij të xhirove.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Konfident. Nga fillimi. T-Roc i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team