Jeni gati për koncertin e dëshiruar personal?

Radio "Composition".

Lëreni veten të argëtohet gjatë rrugës. Falë radios "Composition" me funksionim intuitiv jeni të pajisur me funksione të klasit të parë.

Ekrani TFT me prekje, me ngjyra, me përmasa 16,5 cm (6,5 inç) kontribuon për komfort tejet të lartë përdorimi. Me deri në tetë altoparlantë para dhe mbrapa, mund ta dëgjoni muzikën tuaj të preferuar nga një stacion radioje FM apo format MP3 ose WMA.  Porta USB të tipit C dhe një lidhje Bluetooth për telefonat celularë janë gjithashtu të disponueshëm. Dëshironi që radioja juaj të kalojë në internet? We Connect1 e bën të mundur këtë. Si opsion, mund të përdorni aplikacionet në ekranin me prekje nëpërmjet aplikacionit të smartfonit App-Connect.

Për përdorimin e shërbimeve We Connect, klientit i duhet një llogari përdoruesi tek Volkswagen ID dhe të regjistrohet tek We Connect me emër përdoruesi dhe fjalëkalim. Gjithashtu, duhet të lidhet online një kontratë e veçantë We Connect ose We Connect Plus me Volkswagen AG. Klienti ka 90 ditë kohë pas dorëzimit të automjetit për të regjistruar automjetin pranë Volkswagen AG për We Connect Plus, dhe të përdorë falas shërbimet për të gjithë kohëzgjatjen e rënë dakord.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Më shumë cilësi jete në sajë të komfortit të lartë. Passat i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team