Parkimi nuk ka qenë kurrë më i lehtë.

Parkimi.

Gjatë manovrimeve, asistenti i parkimit ju paralajmëron në mënyrë akustike dhe optike për pengesat e pikasura para dhe pas automjetit.1 Asistenti opsional i parkimit "Park Assist" ofron shumë më tepër. Ai mund të njohë hapësirat e parkimit anësor e paralel dhe në mënyrë të pavarur të marrë përsipër veprimet e drejtimit deri në parkimin e plotë të automjetit. Gjithashtu, sistemi mund nxjerrë automjetin nga vendparkimet gjatësore.1 Ju përdorni vetëm levën e marsheve, gazin dhe frenat ndërsa automjeti monitoron hapësirat përreth gjatë parkimit.

Brenda kufijve të sistemit.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Më shumë cilësi jete në sajë të komfortit të lartë. Passat i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team