Kështu, qëndroni me argëtim të mirë në rrugën e duhur.

Navigimi.

Sistemi opsional i navigimit "Discover Pro"  integrohet në panelin dixhital të instrumenteve Digital Cockpit. Ky kombinim ju mundëson afishimin e informacionit në ekran sipas preferencave tuaja. Gjithashtu sistemi i kontrollit zanor natyral kontribuon për komoditetin tuaj personal, duke ju mundësuar të komandoni në mënyrë intuitive funksionet e ndryshme. Së bashku me "Discover Pro" merrni konfigurimin për çelësin celular.1 Kjo ju lejon të hapni dhe ndizni Passat-in tuaj me anë të smartfonit tuaj.

Karakteristika të tjera:

  • Marrësi i radiove dixhitale përmes DAB+
  • tetë altoparlantë
  • Njohja e tabelave të trafikut
  • Ndërfaqja e telefonit celular "Comfort"
  • Streaming & Internet
  • App-Connect

I disponueshëm për smartfonët Samsung me standardin GSMA. Kjo kërkon sistemin opsional të navigimit "Discover Pro" dhe sistemin opsional të hyrjes dhe ndezjes së automjetit pa çelës "Keyless Access".

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Më shumë cilësi jete në sajë të komfortit të lartë. Passat i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team