Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

3.4.2024 Njihuni me Volkswagen ID.2all - automjetin plotësisht elektrik me hapesirën e një Golfi dhe vlerën e një Polo.
ID.2all do të jetë modeli ynë i parë elektrik me gomat e përparme aktive në lëvizje dhe do të përmbajë gjithashtu elementë të gjuhës së re të dizajnit të VW. ID2.all do të ofrojë një autonomi deri në 450km dhe do të jetë i gatshëm për t’u shpërndarë në treg në vitin 2025.
Volkswagen ju fton të bëheni pjesë e revolucionit tonë elektrik, drejt një të ardhme të qëndrueshme dhe të gjelbër

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team