Çdo revolucion është plot dinamizëm.

Sportiviteti kalon në nivelin tjetër. Me disqet standarde të aliazhit 18 inç "Cadiz" me goma të gjera 225er, Golf R fiton respektin në rrugë. Jo vetëm gjatë lëvizjes. Disqet e aluminit Guss ofrojnë pamje perfekte edhe kur janë të palëvizshëm. Golf R bën figurë të shkëlqyer edhe me disqet opsionale të aliazhit 19 inç "Pretoria" ngjyrë të zezë ose gri metalike dhe me disqet e aliazhit 19 inç "Spielberg". Pinca e frenave me ngjyrë të zezë, përfshirë logon R, theksojnë përshtypjen e përgjithshme sportive.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Kur teknologjia nuk përparon, por funksionon. Golf R

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team