VW Golf R:

Navigimi

Në Golf R të ri mund të zgjidhni midis sistemeve të mundshme të navigimit. Sistemi standard "Discover Media" është i pajisur me një ekran me ngjyra 20,3 cm (8 inç), me prekje, tetë altoparlantë, marrës radio FM, lexues CD, dy porta kartash SD, portë USB dhe një ndërfaqe telefoni celular përmes Bluetooth dhe Software Updates falas.

Nëse doni më shumë:Sistemi opsional i navigimit Discover Pro ofron kontroll inovator të gjesteve. Për shembull, me një lëvizje dore ju lejon të kaloni nga njëri stacion radioje në tjetrin ose të ndryshoni cilësimet e sistemit të automjetit tuaj, si intensiteti i dritës në ndriçimin e brendshëm. Përveç kësaj, ka një ekran të madh 23,4 cm (9,2 inç) në të cilin mund të shfaqet qartë një hartë 3D. Ka tetë altoparlantë, një pajisje radioje FM, një lexues CD-sh që luan muzikë në formatet MP3, AAC dhe WMA, një portë për kartë SD, një portë USB si dhe një ndërfaqe telefonike nëpërmjet Bluetooth.

 

Këtu do të gjeni Downloads dhe Updates për sistemet e radios dhe navigimit për Volkswagen.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Kur teknologjia nuk përparon, por funksionon. Golf R

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team