VW Golf R:

Eksterieri

Golf R i ri frymëzon me detajet sportive: Nga fenerët e zinj LED me drita dite dhe drita dinamike të kthesës, deri tek parakolpi me pamje motorsport me grilat e radiatorit me ngjyrë të zezë me shkëlqimin specifik R. Edhe pjesa e pasme bën përshtypje: Me konturet e fuqishme të prapakolpit, difuzorin specifik R të zi me shkëlqim dhe dritat e pasme LED të errësuar, është menjëherë e qartë pse Golf R i ri qëndron gjithmonë të paktën një gjatësi automjeti para. Tërheqës të tjerë të syrit janë pragjet që shtrihen në ngjyrë të zeza me shkëlqim dhe logoja R në panelet anësore dhe dera e bagazhit. Kapakët e kombinuar të pasqyrave krom mat, ose opsionalisht karbon ngjyrë të zezë me shkëlqim kompletojnë në mënyrë të përsosur dizajnin e mrekullueshëm.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Kur teknologjia nuk përparon, por funksionon. Golf R

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team