VW Golf R:

DCC

E doni sportin? Atëherë futni automjetin në rrugë me përzgjedhjen e profilit të ecjes dhe regjimin Race të zhvilluar enkas për Golf R . Përshtatni automjetin me nevojat tuaja thjesht duke shtypur një buton ose duke përdorur ekranin me prekje të sistemit të info-argëtimit. Rezultati do t'ju impresionojë: një amortizim i fortë, një reagim i shpejtë i pedalit të gazit dhe një ndryshim më i shpejtë i marsheve sigurojnë një ndjesi autentike garimi.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Menü schließen

Kur teknologjia nuk përparon, por funksionon. Golf R

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team