Vendosja e bagazheve bëhet e lehtë

Një rast klasik: Qëndroni me çanta në duar përpara bagazhit dhe nuk keni një dorë të lirë për ta hapur atë. Me pajisjen opsionale "Easy Open" mund ta hapni me këmbë, sepse sistemi njeh çelësin e makinës në xhepin tuaj. Mjafton një lëvizje e vogël nën pjesën e pasme dhe dera hapet. Po aq mbresëlënës: Vetë bagazhi që ka një vëllim deri 1655 litra, falë konceptit të zgjuar me mbështetëse të ndara të sediljeve të pasme¹⁾.

1) Mund të ndryshojë në varësi të pajisjes dhe kombinimit motor-kuti shpejtësie.

Mund të ndryshojë në varësi të pajisjes dhe kombinimit motor-kuti shpejtësie.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team