Ekrani me ngjyra i shoferit tregon vetëm atë që dëshironi

Si shofer, dëshironi të keni në pamje të parë vetëm matësin e shpejtësisë dhe të xhirove të motorit? Apo edhe të dhëna të tjera të ecjes dhe sistemet e asistencës? Apo hartën e navigatorit? Apo titullin e këngës që po dëgjoni? Apo disa prej tyre? E keni vërtet ju në dorë: Me timonin multifunksional mund ta konfiguroni lehtësisht ekranin tuaj me rezolucion të lartë. Dhe pikërisht ashtu siç e dëshironi. Digital Cockpit Pro është pjesë e pajisjeve standarde të Tiguan R-Line dhe të Tiguan Elegance, për  Tiguan Life vjen si pajisje me porosi.

  • Ekrani TFT me ngjyra, me madhësi 26 cm (10,25 inç)
  • paraqet disa konfigurime të mundshme; tre prej tyre mund të ruhen si të preferuara

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team