Komforti që duket e ndjehet.

Karakteristika të shumta të linjës së pajisjeve Style lënë përshtypje të gjatë, ashtu si komforti. Fenerët LED do t'ju bindin me shikim të parë falë prodhimit të lartë të dritës. Me ndihmën për parkim para dhe mbrapa, dhe funksionin e frenimit në manovrim të përfshirë, parkimi bëhet më i lehtë në situata konfuze. Binarët e anodizuar të kabinës me ngjyrë argjendi janë një theks elegant.

Ktheheni në skenë hapësirën e brendshme të T-Cross-it tuaj - me ndriçimin ambiental dhe elementet dekorative "Lizard" krijoni një atmosferë elegante. Por nuk mbaron me kaq: Sediljet sportive të rehatshme përmbajnë atë që premton emri: Janë shumë të rehatshme dhe mbrojnë shpinën tuaj, veçanërisht në udhëtimet e gjata. Disqet e aliazhit 17 inç të cilësisë së lartë "Chesterfield" plotësojnë pamjen dinamike.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team