Qëndroni fleksibël në lëvizje.

Çanta blerjesh, pajisje të mëdha sportive apo bagazhe voluminoze- sediljet mbrapa dhe bagazhi i T-Cross ju ofrojnë shumë hapësira magazinimi. Madje, ai bind me një shkallë të lartë fleksibiliteti, që vjen si standard: Sedilja variable e pasme mund të përshtatet sipas dëshirave tuaja. Mund ta spostoni para si një të tërë për të përdorur hapësirën e magazinimit për bagazhet tuaja ose për çantat e blerjeve, ose mund ta palosni plotësisht ose në mënyrë asimetrike për të formuar një sipërfaqe të sheshtë ngarkimi. Varet krejtësisht nga ju. Falë konceptit të hapësirës në sediljet e pasme, mund të udhëtoni mirë dhe në mënyrë të rehatshme, sepse hapësira e madhe e këmbëve u jep njerëzve vend për të lëvizur. 

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team