Disqe çeliku 16 inç "Dublin" me veshje të plotë rrote

Disqe aliazhi 16 inç "Belmont"

Disqe aliazhi 16 inç "Rochester" ngjyrë të zezë, sipërfaqe e shndritshme

Disqe aliazhi 17 inç "Chesterfield"

Disqe aliazhi 17 inç "Bangalore"

Disqe aliazhi 17 inç "Manila" ngjyrë të zezë, sipërfaqe e shndritshme

Disqe aliazhi 17 inç "Manila"*) ngjyrë Hot Orange

 

*) Këto disqe aliazhi janë të disponueshme vetëm për paketën e dizajnit "Energetic Orange".

Disqet e aliazhit 17 inç "Manila"*) ngjyrë Bambus Garden Green

 

*) Këto disqe aliazhi janë të disponueshme vetëm për paketën e dizajnit "Bamboo Garden Garden".

 

 

Disqe aliazhi 17 inç "Sebring"*) ngjyrë gri metalike, Volkswagen R

  

*) Disqet e aliazhit janë ofertë nga Volkswagen R GmbH.

Disqe aliazhi 18 inç "Köln"  ngjyrë të zezë, sipërfaqe e shndritshme

Disqe aliazhi 18 inç "Köln"*) ngjyrë Hot Orange

 

 *) Këto disqe aliazhi janë të disponueshme vetëm për paketën e dizajnit "Energetic Orange".

Disqe aliazhi 18 inç "Köln"*) ngjyrë Bambusgarden

  

*) Këto disqe aliazhi janë të disponueshme vetëm për paketën e dizajnit "Bamboo Garden Garden".

Disqe aliazhi 18 inç "Funchal" ngjyrë Glamsilber

Disqe aliazhi 18 inç "Funchal" ngjyrë Adamantium Dark

Disqe aliazhi 18 inç "Nevada"*) ngjyrë të zezë, sipërfaqe e shndritshme, Volkswagen R

 

 *) Disqet e aliazhit janë ofertë nga Volkswagen R GmbH.

Pajisje opsionale me tarifim shtesë.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team