Tregon anën e tij sportive, ekspresive - T-Cross.

Forma spikatëse, karakter atletik: Me paketën opsionale R-Line nxirrni në pah karakteristikat sportive të T-Cross-it tuaj: Edhe në pjesën e përparme, parakolpi specifik i R-Line me ngjyrën e trupit, harku i zi i rrotave me sipërfaqe të ashpër dhe grila e zezë e radiatorit me logon R-Line bien në sy. Elementet e dyerve specifikë të R-Line në ngjyrën e trupit dhe shiritat e dizajnit me logon R-Line në panelet anësore dhe dyert e përparme shkrihen në mënyrë të përkryer me pamjen sportive. Nëse shikoni pjesën e pasme të T-Cross, difuzori specifik R-Line me ngjyrë të zezë dhe pjesa e poshtme e prapakolpit me ngjyrën e trupit vijnë mjeshtërisht në skenë.

Hipni në T-Cross dhe do të mahniteni nga interieri i cilësisë së lartë tipik për R-Styling: Pragjet e dyerve të përparme me logon R-Line, elementët standarde të dekorit "Race" si dhe pedalet e pushuesi i këmbës prej inoksi bien menjëherë në sy. Luku spikatës përforcohet edhe më tepër nga tapiceria e tavanit me ngjyrë të zezë dhe tapeti i këmbëve me tegel dekorativ. Ndriçimi i ambientit krijon një atmosferë të veçantë duke e zhytur ambientin e brendshëm në një dritë të këndshme. Detajet sportive dhe elegante mund të gjenden në të gjithë ambientin e brendshëm. Logoja e mrekullueshme R-Line zbukuron timonin multifunksional sportiv dhe ekranin e nisjes. Përshtypja estetike e përgjithshme plotësohet nga sediljet e rehatshme sportive R-Line prej pëlhure/mikrofibër "Carbonflag" dhe ArtVelours me logon R-Line të qëndisur.

Një gamë disqesh që do t'ju pëlqejë: Disqet standarde prej aliazhi 17 inç "Sebring" ngjyrë gri metalike dhe disqet 18 inç "Nevada" me ngjyrë të zezë, me finiturë të shndritshme e përsosin paketën R-Line.

Forma spikatëse, karakter atletik: Me paketën opsionale R-Line nxirrni në pah karakteristikat sportive të T-Cross-it tuaj: Edhe në pjesën e përparme, parakolpi specifik i R-Line me ngjyrën e trupit, harku i zi i rrotave me sipërfaqe të ashpër dhe grila e zezë e radiatorit me logon R-Line bien në sy. Elementet e dyerve specifikë të R-Line në ngjyrën e trupit dhe shiritat e dizajnit me logon R-Line në panelet anësore dhe dyert e përparme shkrihen në mënyrë të përkryer me pamjen sportive. Nëse shikoni pjesën e pasme të T-Cross, difuzori specifik R-Line me ngjyrë të zezë dhe pjesa e poshtme e prapakolpit me ngjyrën e trupit vijnë mjeshtërisht në skenë.

Hipni në T-Cross dhe do të mahniteni nga interieri i cilësisë së lartë tipik për R-Styling: Pragjet e dyerve të përparme me logon R-Line, elementët standarde të dekorit "Race" si dhe pedalet e pushuesi i këmbës prej inoksi bien menjëherë në sy. Luku spikatës përforcohet edhe më tepër nga tapiceria e tavanit me ngjyrë të zezë dhe tapeti i këmbëve me tegel dekorativ. Ndriçimi i ambientit krijon një atmosferë të veçantë duke e zhytur ambientin e brendshëm në një dritë të këndshme. Detajet sportive dhe elegante mund të gjenden në të gjithë ambientin e brendshëm. Logoja e mrekullueshme R-Line zbukuron timonin multifunksional sportiv dhe ekranin e ndezjes. Përshtypja estetike e përgjithshme plotësohet nga sediljet e rehatshme sportive R-Line prej pëlhure/mikrofibër "Carbonflag" dhe ArtVelours me logon R-Line të qëndisur.

Një gamë disqesh që do t'ju pëlqejë: Disqet standarde prej aliazhi 17 inç* "Sebring" ngjyrë gri metalike dhe disqet 18 inç "Nevada" me ngjyrë të zezë, me finiturë të shndritshme e përsosin paketën R-Line.

*Automjetet tona janë të pajisura me goma verore si standard. ** Disqet e aliazhit janë ofertë nga Volkswagen R.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team