Ju e përcaktoni look-un individual të interierit tuaj.

Me këtë paketë opsionale dizajni do t'ia arrini qëllimit të kërkuar: Veshja e sediljeve për pjesën qendrore dhe të brendshme me ngjyrë të zezë titani i japin hapësirës së brendshme një prekje mashkullore. Dekori me dizajn 3D "Transition" me ngjyrë të zezë me shkëlqim dhe gri, si dhe veshja e konsolës qendrore me ngjyrë të zezë me shkëlqim, janë koordinim i saktë ngjyrash. Kapakët e zinj të pasqyrave të jashtme dhe xhamat e zinj mbrapa janë kombinim i përsosur. Paketa plotësohet nga disqet 17 inç "Manila" me ngjyrë të zezë për T-Cross Life dhe disqet e zinj 18 inç "Köln" për linjën e pajisjeve Style.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team