Një interier sipas shijes tuaj? Po, ju lutem!

Forca gjendet tek natyra. Nëse kjo është motoja juaj, ju rekomandojmë të zgjidhni paketën opsionale të dizajnit "Bambus Garden Green". Paneli qendror dhe pjesa e brendshme e sediljeve janë një përzierje e ngjyrës turkuaz, portokalli dhe gri platini. Dekori me dizajn 3D "Transition" me ngjyrë të zezë me shkëlqim dhe gri krijon një atmosferë natyrale në ambientin e brendshëm, që plotësohet nga xhamat e errësuar në pjesën e pasme dhe mbulesa e konsolës qendrore me ngjyrë të zezë me shkëlqim. Kësaj, shtojini kapakët e pasqyrave të jashtme Bambus Garden Green, disqet 17 inç "Manila" për T-Cross Life dhe dhe disqet 18 inç "Köln" për T-Cross Style në ngjyrën Bamboo Garden Green - dhe çdo udhëtim me T-Cross-in tuaj kthehet në një përvojë për shqisat.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team