Pamje e fortë me dizajn kompakt Crossover.

Përcakton standarde të reja me dizajnin e T-Cross: Vija e ngushtë vazhdon nga kofanoja deri tek dritat e pasme, karoceria këndore e lartësia e ngritur nga toka karakterizojnë linjat progresive dhe i japin SUV-së një pamje mashkullore e dinamike.

Karakteri i tij Offroad përforcohet edhe nga linjat mbi kofano, që e bëjnë të duket edhe më i fortë dhe i gjatë. Pozicioni i ngritur i sediljeve tipik i SUV ju jep menjëherë ndjesinë e të qëndruarit sipër gjërave. Dhe falë linjave të sheshta të xhamave, mund të mbani gjithçka nën vëzhgim gjatë drejtimit.

Mirëpritni dizajnin modern dhe mjeshtërinë me cilësi të lartë të T-Cross-it tuaj. Panelet plastike ngjyrë të zezë në harqet e rrotave dhe shiritat anësorë kontribuojnë gjithashtu për një pamje të freskët. Kjo vlen edhe për pamjen e pasme të T-Cross-it - pjesa e pasme me shirita reflektues spikatës dhe dritat e pasme LED është e garantuar se lënë përshtypje të qëndrueshme.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Start Video
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team