Ndërfaqja telefonike "Comfort"

Telefonia

Shumë e rehatshme: Ndërfaqja telefonike opsionale "Comfort" jo vetëm që ka një sistem telefonate pa duar, por edhe një funksion karikimi induktiv. Dhe falë lidhjes induktive shtesë me antenën e jashtme dhe një portë USB të dhënash dhe karikimit në kompartamentin përballë të magazinimit, bërja e telefonatave në Polon tuaj është tepër e rehatshme. E veçanta: Lidhja induktive me antenën në kombinim me një mikrofon të cilësisë së lartë në kabinë dhe dalje zëri përmes altoparlantëve të brendshëm garanton një cilësi shumë e mirë zëri. Tashmë nuk është më e nevojshme një mbajtëse shtesë. Shumë bukur dhe mjaft praktik.

 

Harroni fishën e karikimit.

Karikimi induktiv

Keni gjithmonë një kabull karikimi në dorë kur smartfonit tuaj i bie bateria? Tek Poloja e re nuk keni më nevojë të shqetësoheni për kabllot. Thjesht vendosni celularin tuaj në raftin e përparmë ku karikohet në mënyrë induktive. Kërkesa është që ai të jetë kompatibël me Qi-Standard. Karikimi induktiv përfshihet me ndërfaqen opsionale të telefonit "Comfort", por mund të porositen edhe më vete.

Disa nga fotot tregojnë pajisje opsionale me çmim shtesë. Foto ilustruese. Ofrohet vetëm nëpërmjet shoqërive partnere të VW. Deri në sasinë përfundimtare. Informacioni i dhënë përkon me njohuritë e disponueshme në kohën e botimit. Mund të ketë gabime shtypi ose modifikime. Ju lutemi, informohuni mbi gamën bazë të pajisjeve ose në seri çmimin e automjetit tuaj përpara nënshkrimit të kontratës së blerjes. Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team