Ngjajnë mirë për ju: Gama e disqeve Polo.

Si do t'i dëshironit? Poloja në pajisjet bazë vjen nga fabrika me disqe çeliku 14 inç dhe në linjën e pajisjeve "Comfortline" në disqe aliazhi 15 inç "Sassari". Disqet prej aliazh 16 inç "Las Minas" janë pjesë e versionit standard të Polos në linjën e pajisjeve "Highline". Për linjën e pajisjeve "Comfortline" dhe "Highline" keni një larmi zgjedhjesh të disqeve opsionale prej aliazhi: elegantet "Las Minas" (16 inç) me ngjyrë argjendi adamantiumi, disqet konfidente moderne "Torsby" (16 inç) me sipërfaqe të shndritshme dhe të zezë dhe disqet ekspresive \"Pamplona" (17 inç) të disponueshme vetëm për Polo Highline me pesë shufra dyshë të lyer me ngjyrë gri glamuri.

Disa nga fotot tregojnë pajisje opsionale me çmim shtesë. Foto ilustruese. Ofrohet vetëm nëpërmjet shoqërive partnere të VW. Deri në sasinë përfundimtare. Informacioni i dhënë përkon me njohuritë e disponueshme në kohën e botimit. Mund të ketë gabime shtypi ose modifikime. Ju lutemi, informohuni mbi gamën bazë të pajisjeve ose në seri çmimin e automjetit tuaj përpara nënshkrimit të kontratës së blerjes. Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team