Nëse dëshironi, mund të dëgjoni vetëm radio.

Radioja "Composition Colour"

Radioja standarde "Composition Colour" ka një ekran me ngjyra, me prekje, me madhësi 16,5 cm (6,5 inç), me të cilën mund të luani muzikë edhe në formatet MP3 e WMA.  Ajo kap stacionet e radios në bandën FM dhe ka dy porta USB (tipi C). Celulari juaj mund të lidhet përmes Bluetooth. Tingulli prodhohet nga katër altoparlantë të cilësisë së lartë.

Të gjithë sistemet e ingo-argëtimit në Polo janë të orientuar drejt shoferit dhe të vendosur në mënyrë inteligjente në panelin e instrumenteve. Prurëset e ajrit tani janë nën monitorin e vendosur më sipër. Kjo kontribuon për ergonomi dhe shikueshmëri më të mirë.

Nëse dëshironi, mund të dëgjoni vetëm radio.

Radioja "Composition Media"

Dëshironi ekran të madh, një lexues CD-sh që njeh formatet MP3 dhe WMA dhe tetë altoparlantë? Atëherë radioja opsionale "Composition Media" është shoqëruesi i duhur për udhëtimet tuaja. I pajisur me një ekran me prekje 20,3 cm (8 inç) me shtresë të sipërme xhami, zotëron të gjitha funksionet e radios "Composition Colour", si dhe telefonia Bluetooth për disa telefona dhe ka një portë USB (tipi A).

Disa nga fotot tregojnë pajisje opsionale me çmim shtesë. Foto ilustruese. Ofrohet vetëm nëpërmjet shoqërive partnere të VW. Deri në sasinë përfundimtare. Informacioni i dhënë përkon me njohuritë e disponueshme në kohën e botimit. Mund të ketë gabime shtypi ose modifikime. Ju lutemi, informohuni mbi gamën bazë të pajisjeve ose në seri çmimin e automjetit tuaj përpara nënshkrimit të kontratës së blerjes. Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team