Ndiqni itinerare që ia vlejnë.

Navigimi

Mund të jetë e vlefshme ndezja e navigatorit edhe në rrugët që njihni - me Car-Net "Guide & Inform Basic". Ky shërbim përdor informacione të aktualizuara nga interneti dhe mund t'ju paralajmërojë për bllokime trafiku në fazë të hershme dhe t'ju gjejë rrugë alternative. Ose mund të zbuloni një kafene apo restorant të ri me kërkimin online të pikave të interesit. Për vitin e parë, Car-Net "Guide & Inform Basic" është falas.

Sistemi opsional i navigimit "Discover Media" ka një ekran të madh me ngjyra, me prekje, 20,3 cm (8 inç) me strukturë të sipërme xhami. Operimi është mjaft intuitiv dhe, nëse dëshironi, edhe me tablet nga sedilja e pasme - aplikacioni "Volkswagen Media Control" e bën të mundur këtë.

Dhe të mos harrojmë: Me radion, lexuesin e CD-ve për formatet MP3/WMA, porta USB, dy fole të kartave SD, një lidhje Bluetooth dhe gjashtë altoparlantë sigurohet një argëtim i mirë. Udhëtoni më shpesh në Evropë? Me hartat e navigimit për Evropën të ruajtura në kartën SD, jeni të pajisur në mënyrë optimale për turet e radhës. Gjithashtu optimale: montimi i ekranit mbi panelin instrumenteve. Kjo kontribuon për ergonomi dhe shikueshmëri më të mirë.

Disa nga fotot tregojnë pajisje opsionale me çmim shtesë. Foto ilustruese. Ofrohet vetëm nëpërmjet shoqërive partnere të VW. Deri në sasinë përfundimtare. Informacioni i dhënë përkon me njohuritë e disponueshme në kohën e botimit. Mund të ketë gabime shtypi ose modifikime. Ju lutemi, informohuni mbi gamën bazë të pajisjeve ose në seri çmimin e automjetit tuaj përpara nënshkrimit të kontratës së blerjes. Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team