Diell, erë dhe më tepër: Tavani është i hapur për të gjithë.

Tavani panoramik me rrëshqitje/me ngritje

E përcaktoni ju orarin e hapjes. E mbyllur, e ngritur ose plotësisht e hapur: Tavani panoramik elektrik me rrëshqitje/me ngritje, që vjen si pajisje opsionale, ju lejon të shijoni rrezet e diellit dhe ajrin e freskët më shumë, sidomos në ditët e ngrohta. Dhe nëse rrezet e diellit bëhen shumë të forta, mbrohuni me xhamin e errësuar dhe perden rul të cilësisë së lartë, për t'ju siguruar një temperaturë të këndshme në ambientin e brendshëm të Polo GTI. Tavani panoramik me rrëshqitje/me ngritje është tërheqës në çdo rast: Sipërfaqja tepër e madhe e xhamit shtrihet në të gjithë gjerësinë e tavanit. Falë gjerësisë më të madhe të hapjes, lejon futjen për më shumë ajër të freskët dhe siguron një klimë të këndshme brenda.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Polo GTI

Tre shkronja që nuk kanë fjalë.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team