Lëvizni edhe sytë.

Rrotat

Edhe në ndalesë, ata tregojnë një lëvizje dinamike përpara: Rrotat standarde "Milton Keynes" 17 inç të kujtojnë tehun e mprehtë të draprit apo rrotën me kova të mullirit me ujë. Falë sipërfaqes së tyre me shkëlqim dhe pjesëve të brendshme të zeza, kombinohet në mënyrë të përkryer me pamjen dinamike të Polo GTI. Me një diametër prej 18 inç, disqet opsionale prej aliazhi "Brescia" janë edhe më të mëdha. Të zeza e të shndritshme, dhe me një strukturë gjeometrike të pazakontë, duken të ajrosura dhe lënë hapësirë të mjaftueshme për të kundruar kllapat e kuqe të frenave.

Automjetet tona janë të pajisura me goma verore si standard.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Polo GTI

Tre shkronja që nuk kanë fjalë.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team