Brenda GTI-Feeling.

Interieri

Komoditeti në Polo GTI do të tejkalojë pritshmëritë tuaja. Kontrolloni qetësisht radion standarde "Composition Media" me timonin sportiv multifunksional. Është i mbuluar me lëkurë dhe zbukuruar me tegel të kuq. Ky detaj spikatës mund të gjendet edhe në levën e marsheve dhe tapetat e dyshemesë. Sediljet sportive "Clark" ngjyrë të zezë titani dhe pëlhura tipike me katrorë me vija të kuqe ofrojnë edhe më shumë GTI-Feeling. Shpina juaj relaksohet falë mbështetjes lumbare standarde. Edhe në udhëtime të gjata kur muskulatura relaksohet, mbani pozicionin optimal të uljes. Kështu dhimbjet e shpinës të shkaktuara nga qëndrimi jo i duhur mund të parandalohen.

Fotoja tregon pajisje dekori opsionale me ngjyrë Deep Iron Metallic për panelin e instrumenteve dhe panelin e dyerve para.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Polo GTI

Tre shkronja që nuk kanë fjalë.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team