Tregoni veten.

Eksterieri

Si të gjithë GTI të Volkswagen, Polo GTI dallon ndjeshëm nga modelet simotra të tij. Në fakt, mban shenjat tipike të GTI, si kllapat e kuqe të frenave, shkronjat GTI përpara dhe mbrapa, parakolpët e mbrapakolpët e pavarur, spoilerët dhe strukturën tipike të hojeve të bletës në grilën e radiatorit. Spikatës është linja e kuqe e dizajnit përpara, që shtrihet në të gjithë gjerësinë e grilës së radiatorit dhe në fenerët opsionalë LED. Dritat e mjegullës dhe dritat moderne të pasme LED janë instaluar si pajisje standarde. Disqet e aliazhit 17 inç "Milton Keynes" kompletojnë aspektin sportive.

Automjetet tona janë të pajisura me goma verore si standard. Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Polo GTI

Tre shkronja që nuk kanë fjalë.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team