Ky kroskot është për t’u pasur zili nga pilotët e garave.

Active Info Display

Analogu i përket të djeshmes. Nëse dëshironi, zëvendësoni panelin konvencional të instrumenteve me Active Info Display. Ky ekran me rezolucion të lartë ju sjell të dhëna shtesë përtej përmbajtje klasike, si matësi i shpejtësisë, i xhirove të motorit dhe kilometrazhi. Pamja është përshtatur për Polo GTI sportive - me nuanca të kuqe, tipografi të guximshme dhe dizajn dinamik.

E vendosni ju se çfarë dëshironi të shihni: Për shembull, mund të merrni të dhëna të detajuara për udhëtimin, të shfaqni titullin e këngës, hartën e navigimit në të gjithë ekranin apo të shfaqni vizualisht sistemet e asistencës së drejtuesit.

Mund të konfigurohen deri në tri pamje në sistemin e info-argëtimit, të cilat mund të ruhen dhe të përzgjidhen nëpërmjet shtypjes së një butoni në timonin multifunksional. Profili klasik është gjithashtu në dispozicionin tuaj. Këtu, si zakonisht, pamja multifunksionale shfaqet midis matësit të shpejtësisë dhe atij të xhirove.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Polo GTI

Tre shkronja që nuk kanë fjalë.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team