Qasje pa ndërprerje në shërbimet Streaming.

Media-streaming.

Me muzikën tuaj të preferuar, të cilën mund ta shijoni duke udhëtuar përmes streaming të medias, edhe udhëtimet më të gjata do të jenë të larmishme dhe argëtuese. Për të përdorur shërbimet mjafton të logoheni vetëm një herë me të dhënat tuaja ekzistuese të hyrjes, si ato të Apple Music, dhe pastaj mund të hyni drejtpërdrejt nga sistemi i navigimit të Passat-it tuaj pa pasur nevojë të përdorni pajisje të jashtme. Krahas kësaj, tani mund të zbuloni edhe më shumë falë webradios që keni në bord: E gjithë bota e radios së internetit me stacione të panumërta live ose podcast është në dispozicionin tuaj me vetëm një klik. Dhe hotspoti WiFi i integruar ju mundëson juve dhe pasagjerëve tuaj të lundroni lehtësisht deri në tetë pajisje.1

Përdorimi i shërbimeve streaming mund të kërkojë paketa të dhënash private të klientit (paketat e të dhënave përmes eSIM ose lidhjes WLAN) dhe kërkon llogari ekzistuese me shërbimin përkatës streaming.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Passat GTE i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team