Në pritje të komandës tuaj: Kontrolli zanor.

Kontrolli zanor.

Falë kontrollit intuitiv zanor, mund të përdorni zërin tuaj për të kontrolluar radion, telefonin dhe navigimin në automjetin tuaj.

Filloni një dialog natyral me kontrollin zanor pa pasur nevojë të mësoni komanda specifike dhe me përqendrim të plotë në rrugë. Nga tani, mund t'i shijoni udhëtimet me automjetin tuaj edhe më shumë, sepse zëri kontrollon volumin e radios dhe zgjedh të dhënat në librin e adresave e numrat e telefonit për kontaktet tuaj.

Gjithashtu, duke përdorur kontrollin zanor mund të përdorni shumë lehtë shërbimet online të We Connect Plus. Për shembull, mund të merrni informacione online për destinacionet e preferuara, orarin e parkingjeve apo çmimet e pikave të karburantit.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Passat GTE i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team