Rikonceptimi i Mobilitetit.

In-Car Apps dhe Services

Aplikacionet e Volkswagen We Service, We Deliver dhe In-Car si dhe We Park dhe We Experience e bëjnë më të lehtë përditshmërinë tuaj.

Me We Deliver mund t'i jepni qasje të përkohshme në automjetin tuaj bashkëpunëtorëve të shërbimit, si një shërbimi lavazhi apo shërbimi parkimi. Apo e keni çuar Passat-in tek një shoqëri profesionale të shërbimit të pastrimit të makinave.

Parkimi me një klikim? Parkimi nuk ka qenë kurrë më i rehatshëm: Thjesht hapni aplikacionin We Park në sistemin e info-argëtimit, afishoni vendet e përshtatshme të parkimit dhe paguani tarifat e parkimit përmes aplikacionit - pa para në dorë dhe me vetëm një klikim.

We Experience ju ndihmon me këshilla të posaçme për të gjetur restorante apo njësi tregtare në zonën tuaj.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie.

Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Passat GTE i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team